امروز : 05 اردیبهشت 1403
EN
دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
جهش تولید با مشارکت مردم
  • تاریخ انتشار : 1401/08/17 - 09:08
  • تعداد بازدید : 540
  • تعداد بازدیدکننده : 183
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Zqb7

ثبت نام بیست و هفتمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

بیست و هفتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت ویژه دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاههای علوم پزشکی و مراکز و سازمانهای تابعه این وزارتخانه شامل شش بخش آوایی، ادبی، پژوهشی، فناوری، معارفی و هنری و ۵۳ رشته می باشد و در مرحله دانشگاهی و سراسری اجرا خواهد شد.
 
به گزارش مفدا کاشان، مجتبی نادری طاهری سرپرست مدیریت فرهنگی دانشگاه از ثبت نام در جشنواره بیست و هفتمین جشنواره قرآنی و عترت خبر داد و از کلیه جامعه دانشگاهی برای شرکت در این جشنواره دعوت نمود.
 
نادری اظهار داشت: این جشنواره شامل ۶ بخش و ۵۳ رشته می باشد و هر شرکت کننده مجاز به انتخاب حداکثر شش بخش و از هر بخش یک رشته می باشد.
 
سرپرست مدیریت فرهنگی دانشگاه در خصوص نحوه ثبت نام تصریح کرد کارکنان، اساتید و دانشجویان می توانند جهت ثبت نام یا به رابط آموزشی واحد محل خدمت خود مراجعه کنند و یا با مرکز قرآن و عترت دانشگاه با شماره تلفن ۵۵۱۰۳۵۵۲ ۰۳۱ تماس بگیرند و هم چنین در وبسایت quran.behdasht.gov.ir ثبت نام نمایند.
 
وی افزود هم چنین پوستر و آئین نامه جشنواره و فایل pdf منابع آزمون در share folder p۶۵۴۳ قابل دسترسی می باشد.
 
نادری طاهری گفت:شرکت در این دوره برای کلیه کارکنان دانشگاه تا سقف ۱۲ ساعت آموزشی عمومی ضمن خدمت(در صورت کسب حدنصاب نمره) و اعضای هیئت علمی دانشگاه امتیاز فرهنگی معادل ۱۲ ساعت آموزشی می باشد.
 
لازم به ذکر است ثبت نام جشنواره از ۱۵ آبان شروع شده و شرکت کنندگان فرصت دارند تا ۱۵ آذر ثبت نام کنند. زمان دقیق آزمون های کتبی و آوایی متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.
 
 
 
 
 
  • گروه خبری : رویدادها
  • کد خبر : 6124
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

عبارت خود را درج و جهت جستجو
تنظیمات قالب