اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّهِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَهِ وَفی کُلِّ ساعَهٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً.

2:14:04 PM 1399 / 03 / 18
 

 

ارتودنسی(Orthodontics Dentistry)

ارتودنسی دانش شناخت روابط دندانها، استخوان فکها و تاثیر رشد در ناحیه صورت است.ارتودنتیست وظیفه دارد رویش دندانها را بررسی نموده و چینش آنها را تحت نظر داشته باشد، رشد فکین و ارتباط آنها با هم و نسبت به جمجمه بیمار را نظارت نموده و موقعیت نهایی آنها را مطالعه نماید و در نهایت نیز با اصلاح بی نظمی ها و کج و معوجی ها در قوس دندانی روابط صحیح بین دندانها را ایجاد نماید.

 

دندانپزشکی کودکان(Pediatric Dentistry)

از آنجا که کودکان بخاطر شرایط خاص جسمی و روحی روانی از حساسیت های ویژه ای برخوردار هستند بنابراین درمان آنها نیازمند رعایت ظرافت‌های خاصی می باشند. دندانهای کودکان در دوره شیری از اهمیت بالایی برخوردار بوده و در واقع کلید و راهنمای رویش صحیح دندانهای دائمی آنهاست. زود از دست دادن این دندانها و یا دیر افتادن دندان‌های شیری هر دو می تواند مشکلات پیچیده ای را به کودک تحمیل نماید. دانش پیشگیری از بروز بیماری‌ها و هنر ایجاد فرهنگ رعایت بهداشت دندان‌ها از جمله مواردی است که دندانپزشکی اطفال را در نوع خود متمایز می نماید.

 

   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر