اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّهِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَهِ وَفی کُلِّ ساعَهٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً.

10:38:06 PM 1399 / 03 / 05
 

معرفی سرپرست EDO دانشکده دندانپزشکی کاشان

خانم دکتر سوسن رحیمیان بورد تخصصی  رادیولوژی دهان وفک وصورت

مدرک تحصیلی : دکتری تخصصی

رشته تخصصی:رادیولوژی دهان وفک وصورت

نوع استخدام : مشمولین تعهدات قانونی هیئت علمی(ضریب k)

مرتبه علمی : استادیار

 

دفتر توسعه آموزش دانشکده دندانپزشکی کاشان EDO 
Education Development Office

تاریخچه

تعلیم و تربیت از ارکان بنیادی هر جامعه است که باعث رشد و بقای انسانها می شود. با توجه به اهمیت تعلیم و تربیت درامر آموزش، مراکز توسعه آموزش در بسیاری از کشورهای ناحیه مدیترانه شرقی ایجاد شده اند. این مراکز علاوه بر آنکه مستقیماً به امرآموزش افراد در سیستم های بهداشتی می پردازند به تربیت کارکنان بهداشتی مورد نظر نیز مبادرت می ورزند ,قادرند در سطوح مختلف ازجمله محلی و کوچک که وابسته به دانشکده، دانشگاه و مراکز آموزشی و بیمارستانی تابعه بوده ، آموزشهای لازم را جهت ارتقاء وتوسعه یافته های علمی جدید ارائه نمایند.

دفتر توسعه آموزش دانشکده دندانپزشکی نیز با هدف تسهیل اهداف استراتژیک و تعامل با تصمیم گیری ها و تصمیم سازی های مؤثردر ارتقاء آموزش ، از مهرماه سال 1393فعالیت خود آغاز نمود .این دفتر در راستای اهداف مرکز مطالعات و توسعه دانشگاه اهداف خود را در حیطه های توسعه برنامه ریزی درسی و آموزشی (curriculum development)، ارزشیابی (evaluation)، پژوهش در آموزش(research in education)برنامه ریزی نموده است .

فلسفه

 دفتر توسعه دانشکده دندانپزشکی  با توجه به ارزشهای حاکم بر جامعه و ارتقاء سطح سلامت و بامشارکت فعالانه و اشاعه روحیه همکاری زمینه و بستر مناسب و مساعدی را برای رشددانشجویان و اساتید فراهم می‌سازد و به منظور ارتقای کیفی سطح توانمندی های آموزشی و ایجاد تعهد به یادگیری در بدنه علمی و آموزشی دانشکده دندانپزشکی  با هدف تربیت نیروی انسانی کارآمد، متعهد و خلاق برای ارایه خدمات سلامت با کیفیت به آحاد جامعه متناسب با نیازهای حا ل و آینده سیستم سلامت از اهم رسالت های این دفتر می باشد.

 

   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر