اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّهِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَهِ وَفی کُلِّ ساعَهٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً.

5:41:05 PM 1397 / 07 / 02
 
اخبار دانشکده

کارگاه توجیهی انضباطی ویژه دانشجویان جدیدالورود برگزار شد

به گزارش مفدا کاشان،  علی درودگر دبیر شورای انضباطی بدوی دانشجویان در این باره گفت، اولین کارگاه آموزشی توجیهی شورای انضباطی با حضور ۳۵ نفر از دانشجویان رشته دندانپزشکی ورودی ۹۶  از ساعت ۸/۳۰ الی ۱۰ روز سه شنبه مورخ ۱۱ مهر برگزار گردید.

ایشان با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این کارگاهها، آشنایی دانشجویان جدیدالورود با قوانین و مقررات محیط آموزشی و پژوهشی و صیانت از جایگاه رفیع دانشگاه و دانشجو  است، گفت در این کارگاهها دانشجویان با مفاد آیین نامه و شیوه نامه اجرایی انضباطی دانشجویان و شیوه نامه اجرایی رفتار و پوشش حرفه‏ ای دانشجویان در محیط های آموزشی و درمانی و همچنین بخشهایی از آیین نامه اسکان و مقررات انضباطی خوابگاههای دانشجویی آشنا می شوند.

در پایان این کارگاهها برابر دستورالعمل شورای مرکزی انضباطی دانشجویان تعهدنامه انضباطی از دانشجویان جدیدالورود اخذ می گردد.

 

ساعت : 7:56 -  روز  : پنج شنبه  - 13 /  7 / 1396 /  شماره خبر : 31 / تعداد نمايش :233

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر